İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

İzmir İl Sağlık Müdürlüğü
İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Yaşlılara Saygı Haftasında İKÇÜ Atatürk Eğitim Eğitim Araştırma Hastanesi Yönetimi İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini Ziyaret Etti.

Güncelleme Tarihi: 28/03/2018

İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr.Nurettin Ünal, Başhekim Yardımcısı Op.Dr.Recep Gür Ustaoğlu, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatma İncekara, Destek ve Kalite Hizmetleri Müdür Yardımcısı Kamuran GÖK ve hastane çalışanları 19-27 Mart Yaşlılara Saygı Haftası kapsamında İzmir Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti. 

Huzurevi Müdür Yardımcısı  Zeynep Bulut Doğan; yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek  Huzurevinde yapılan çalışmalar, sunulan hizmetler ve yaşlıların sağlık durumları hakkında detaylı bilgi verdi. 

Hastane Başhekimi Prof.Dr. Nurettin Ünal  konuşmasında " Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak yaşlılarımızın sağlık alanındaki  her türlü ihtiyacını gidermek adına yanlarında olduklarını  ve olmaya da devam edeceklerini belirterek, Huzurevi sakinlerinin hazırladığı el emeği göz nuru ürünleri hastanemizde açtıkları standlarda daha çok görmek istediklerini belirtti.

Başhekim  ve beraberindeki heyet,  Hayırsever Süleyman Çakmak’ın hazırlattığı çiçekleri  huzurevi sakinlerine takdim ettiler. Daha sonra heyet, atölyelerde  Huzurevi sakinlerinin hazırladıkları el emeği çalışmaların hazırlanışı seyrettiler.
 Resimler için Tıklayınız..